राष्ट्रिय तामाङ घेदुङ र्इजरायलको आयोजनामा सोनाम ल्होछार सम्पन्न/चितवन समाज इजरायलले दियो मायाको चिनो


इजरायल, ८ माघ । राष्ट्रिय तामाङ घेदुङ र्इजरायलले तामाङ समुदायको महान चाड नागी ल्हो (कुकुर वर्ग) सोनाम ल्होछार तेल-अभिभको एक हलमा  भव्य रूपमा मनाएको छ । घेदुङले ल्होछारको उपलक्ष्यमा एक भव्य कार्यक्रमको आयोजना गरेको हो ।

रष्ट्रिय तामाङ घेदुङको आयोजनामा यहि आउने जनवरी १९ तारिक २०१८ सुक्रबार साँझ सम्पन्न कार्यक्रममा गायक डीबी लोप्चन, अशुसेन लामा र चर्चित गायिका शशिकला मोक्तान इजरायल आएका थिए । कार्यक्रममा उपस्थितहरुलाई कलाकारहरुले विभिन्न प्रस्तुति दिदैं भरपुर
मनोरञ्जन गराएका थिए । इजरायलका लागि नेपाली राजदूत निरन्जन थापा र उनको धर्मपत्नी प्रमुख अथिति रहेको कार्यक्रममा इजरायलमा रहेका विभिन्न संघसंस्थाका प्रतिनिधीहरुको उल्लेख्य उपस्थिती थियो ।

कार्यक्रममा स्थानिय कलाकारहरूको बिषेश प्रस्तुतिसँगै डिजे बिपिन तामाङले चर्चित गीतहरूहरूमा डान्स पार्टीको मनोरञ्जनसमेत प्रदान गरिएकोे थियो । शुक्रबार साँझ ७ बजेबाट तेलअभिवको यादखरूचिम मार्गमा रहेको इभ पार्टी प्यालेस भएको कर्यक्रममा ठुलो संख्यामा नेपालीहरुकोे उपस्थिति रहेकोे थियो ।

डिनरको व्यवस्थासहित भएको कार्यक्रममा आउनेहरुका लागि लक्की ड्रसमेत गरि एक भाग्यमानीलाई लेटेस्ट सामसुङ फोनसमेत प्रदान गरिएको थियो । कार्यक्रममा चितवन समाज इजरायलले राष्ट्रका गहना  कलाकारहरुलाई मायाको चिनो दिदै खादा लगाएर  सम्मान समेत गरेको थियो । चि.स.इ.कि अध्यक्ष सरिस्मा बरालले सम्मान गर्न पाउदा हामी र हाम्रो सस्था खुसीले गद गद भएको छ,भन्दै जानकारी दिनु भयो ।

प्रकाशित :माघ ८ /२०७४

फेसबुकबाट कमेन्ट गर्नुहोस |
सम्बन्धित शिर्षकहरु
  • जेसि र प्रमिलालाई मिलाउने काम मुस्कानले गरे। भिडियो केही दिनमा रिलिज हुँदै ।
  • “इजरायलका तिन धार्मिक संस्था द्वारा संयुक्त आयोजनमा श्रीकृष्ण जन्माष्ठमी धुमधामका साथ मनाइदै “
  • विश्व आदिवासी दिवस इजरायलमा मनाइदै,केन्द्रीय अधक्ष्य जगतबहादुरले कार्यक्रमलाइ सम्वोधनगर्ने
  • एनआरएन ए इजरायलको मुख्य आयोजना तथा अन्य करिब २ दर्जन सस्थाहरुको सहआयोजनामा तीज बिशेष कार्यक्रम हुदै
  • © 2018: शुभ दिन All Rights Reserved. Designed by: NetKuti